The Brandery Winter 2012 – Barcelona

The Brandery Winter 2012, miejsce gdzie każdy znajdzie swój własny styl.

The Brandery oferuje liczne propozycje w dziedzinach mody, muzyki i projektowania. Wydarzenie jest skierowane zarówno dla firm z sektora mody jak i osób prywatnych poszukujących nowego stylu. „Love your way” to główny przekaz najbliższej edycji targów, która odbędzie się 27-29 stycznia 2012 roku. Oprócz części handlowej, odbędzie się wiele eventów otwartych dla wszystkich jak np. pokazy mody, ekspozycje i różnego rodzaju koncerty.

Po sukcesie poprzedniej edycji, nadszedł czas na kolejną. Najbliższe targi będą podzielone na dwa segmenty: „Trade Show”, dostępny tylko dla firm odwiedzających targi jako “zwiedzający profesjonalny”, w czasie którego firmy z sektora mody będą miały okazję nawiązać kontakty handlowe oraz “Brandtown a Fashion Xperience”, dostępny dla wszystkich w czasie, którego uczestnicy targów będą mogli brać udział w pokazach mody, koncertach i osobiście zapoznać się z prestiżowymi markami. Między innymi Custo Barcelona, Superdry, Zu Elements.

Promocja marki to nie jedyne rozwiązanie jakie proponują organizatorzy targów w celu ułatwienia nawiązania kontaktów handlowych między producentami znanych marek i ich klientami. Uczestnicy targów będą mieli możliwość wzięcia udziału w programach realizowanych przez organizatorów, m. in. „speed dating” – są to krótkie spotkania między wystawcami i najważniejszymi nabywcami w sektorze mody. W poprzedniej edycji odbyło się 168 spotkań między 50 producentami i 13 międzynarodowymi grupami nabywców i według przewidywań w tej edycji odbędzie się ich jeszcze więcej.

Koncerty i pokazy mody – bohaterzy Brandtown
The Brandery to nie tylko targi mody, ale wydarzenie multidyscyplinarne wyznaczające nowe trendy. Z tego powodu przy współpracy z Advanced Music (Sonar), w czasie salonu odbędzie się wiele koncertów. W poprzedniej edycji wystąpili tacy artyści jak: de Ladytron, Nouvelle Vague, Hercules & Love Affair, Azari & III, Delorean y Carlos Jean, którzy zgromadzili pod sceną ogromną publiczność.

Kolejnym wydarzeniem będzie pokaz mody – The Brandery Catwalk. W letniej edycji targów uczestnicy mogli podziwiać nowe trendy aż 40 różnych marek. Następnym interesującym punktem programu będzie próbka OnTheStoreFront (OTSF) – stworzona z różnych wystaw sklepowych zaprojektowana przez najlepsze szkoły projektanckie w Barcelonie.

W czasie targów odbędzie się również konferencja “The Laundry”, w czasie której eksperci jak np. Isabel Mesa – dyrektor WSGN, bloggerzy i coolhuntersi będą mówili o trendach w 2013 roku.

The Brandery Winter 2012